Naprawa Skrzyni Biegów

Obecnej samochody potrawią generować znaczną moc napędową w zależności od rodzaju silnika, oprócz ogromnej ilości koni mechanicznych liczy się również przeniesienie napędu. Dzisiejsze stosowane przeniesienie napędu to manualna i automatyczna skrzynia Biegów. Dzieli je się również na 4 podkategorie, automatyczne stopniowe, półautomatyczne stopniowe, bezstopniowe i manualne.

Zadanie skrzyni biegów to efektywne wykorzystanie mocy silnika w zależności od warunków jazdy , wykonywanych manewrów czy podjazdów. Także dzięki skrzyni biegów mamy możliwość cofania samochodu, co raczej jest niezbędną czynnością przy parkowaniu.

Manualne skrzynie biegów są smarowane olejem do skrzyni biegów, zalecane jest wymiana oleju raz na 100 tyś. Km przebiegu, co pozwoli jej działać niezawodnie. Manualne skrzynie są zdecydowanie bardziej niezawodne, lecz niezaleca się jeżdzenie na pełnych obrotach przez dłuższy czas co może spowodować przegrzanie skrzyni biegów a zatem zwiększenia awaryjności podzespołów.

Nasz serwis stawia na kompletną i precyzyjną diagnozę naprawy skrzyni biegów, dzięki doświadczeniu wiemy które naprawy są sprawdzone i w dłuższej eksploatacji będą korzystniejszym finansowo rozwiązaniem dla Klienta. Przedstawiamy kompletny zakres prac naprawczych oraz możliwych opcji do wykorzystania, przejrzystość wyceny to podstawa rozpoczęcia każdej naprawy

Prowadzimy serwis skrzyni biegów, a w bardziej poważnych awariach kompletną i fachową wymianę skrzyni biegów oraz wszystkich dodatkowych podzespołów które wymienia się w komplecie tak aby skrzynia działała nam niezawodnie przez wiele lat, wyciągnięcie przekładni czy wymiana sprężyn oraz zapinków są obowiązkowe, mała czynność która przekłada się na jakość całej naprawy, nigdy nie pomijamy szczegółów które mają znaczenie dla wysokiej jakości naprawy skrzyni biegów.