Naprawa Silników Samochodowych

Naprawa silników samochodowych to skomplikowana czynność wymagająca sporej wiedzy i bogatego doświadczenia. Silnik samochodowy to najważniesza część w samochodzie, która uruchamia cały proces poruszania się samochodu. To wokół niego zbudowane są wszystkie częsci, stąd nie bez znaczenia nazywany jest sercem pojazdu. Dzięki efektywnemu spalaniu dostarczanego paliwa, wydzielający się ciepło przemieniane jest na energię przechodzące do wału korbowego. Wszystkie procesy które odbywają się w komorze silnika są niezwykle dynaczne, przeprowadzane w wysokiej temperaturze i obciążenia silnika pod różnymi względami. Dzięki corocznym wymianom oleju i filtrów pozwalamy naszej jednostce napędowej pracować bez zarzutu.

Niestety zdarzają się momenty gdy jednostka przestaje funkcjonować prawidłowo lub co gorsza wogóle przestaje działać. Różne przeciążenia, wada materiałowa lub fabryczna powodują generalny remont silnika okazuje się niezbędne aby ponownie przywrócić go do życia.

Nasz warsztat dokladnie obejrzy silnik przed wyceną, gdzie starannie diagnozujemy występujący problem oraz potrzebne czynności które są niezbędne do wykonania. Naprawa silnika jest wyceniana na podstawie części które trzeba wymienić oraz czas który jest potrzebny do starannego demontażu i montażu jednostki napędowej. Zawsze staramy się zaoferować możliwie najlepszą cenę do jakości wykonywanej usługi, gdzie nasza roboczogodzina faktycznie przekłada się niezawodne działanie jednostki po naprawie. Na każdą poważną naprawę silnika lub generalny remont jednostki napędowej dajemy pełną 12 miesięczną gwarancję. Koszt i cena całej operacji zawsze jest rzetelenie wyliczona, gdzie z całą uczciwością będziemy w stanie oddać naprawiony silnik który będzie pracował równie dobrze jak nowy.

– Precyzyjna diagnoza i diagnostyka silnika

– Naprawa silników samochodowych, i kompletny remont lub wymiana jednostki napędowej

– Regulacja zaworów i regeneracja głowic

– Uszczelnienie Silnika, wymiana wszystkich tulei cyindrowych oraz uszczelniaczy

– Planowanie kolektorów wydechowych/ssąsych, głowic silnika, prostowanie wałów korbowych

– Sprawdzanie i spawanie ewentualnych pęknięć w kadłubie silnika, ciśnieniowe sprawdzanie szczelności płaszcza wodnego.